Strony internetowe

Projektowanie stron www

Strona internetowa w obecnych czasach stała się niemal standardem, czymś powszechnym bez czego firma XXI wieku nie wygląda wiarygodnie i profesjonalnie. Odpowiednio zaprojektowana i wdrożona strona www pozwala na zbudowanie silnej marki i zdobycie przewagi nad konkurencją.

Nie jednokrotnie zaprezentowanie firmy w internecie stanowi jedyne źródło informacji dla klientów i przyszłych partnerów biznesu. Strona internetowa jest doskonałą inwestycją, która z pewnością wspomoże marketing każdej firmy.

Wykorzystując specjalistyczną wiedzę i najnowsze technologie zaprojektujemy stronę www, która w 100% wspomoże działanie Twojego biznesu. Każdy odwiedzający będzie mógł w sposób intuicyjny poruszać się w serwisie co przyczyni się do szybkiego odnalezienia szukanych informacji. Zadbamy również o to aby wizyta na stronie internetowej zapadła w pamięci każdego odwiedzającego - projektując niepowtarzalną grafikę i ożywiając ją ruchem animacji.

Projektowane przez nas strony www są zgodne z obowiązującymi standardami sieciowymi

 

Projektowanie stron www
 

Systemy CMS

System zarządzania treścią (CMS) pozwali Twojej firmie na samodzielną edycję zawartości strony internetowej. Do obsługi takiego systemu Twoi pracownicy nie będą musieli posiadać wiedzy z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych. Zarządzanie stroną www w tak przyjazny sposób będzie możliwe dzięki edytorowi WYSIWYG (ang. What you see is what you get, czyli „otrzymujesz to, co widzisz”).

Systemy CMS charakteryzują się prostym i łatwym w obsłudze panelem administracyjnym zapewniającym szybko i intuicyjną jego obsługę. Dzięki modułowej budowie będziesz mógł w przyszłości  rozbudowywać swoją <stronę internetową o nowe bloki modułów.

 

Systemy CMS
 

Domeny i hosting

Warunkiem koniecznym odwiedzania Twojej strony internetowej przez internautów jest zaprezentowanie jej w strefie internetu. Dlatego niezbędnym działaniem jest wykupienie miejsca na serwerze i zarejestrowanie domeny. Serwer potrzebny jest do tego aby zamieścić na nim stronę www, a domena jest adresem pod, którym będzie można ją odnaleźć.

Dbając o najwyższą jakość usług proponujemy naszym klientom bezpieczne, szybkie i niezawodne serwery zapewniające stabilną pracę tworzonych stron www. Dobry hosting oferuję również ochronę antywirusową, kopie bezpieczeństwa danych, brak uciążliwych reklam jak również ochronę przed niechcianą pocztą czyli spamem.

Każda ofertę hostingową przygotujemy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Pomagamy również w odpowiednim doborze domeny jej rejestracji i utrzymaniu.

 

Domeny i hosting